Close

May 25, 2021

En İyi Network Marketing Firması Hangisi?

Network marketing firması seçme konusunda çok fazla soru geliyor.Bu videoda hangi kriterler ile daha doğru bir firma seçeceğinize yardımcı olacağız.

En iyi firma kriteriniz nedir? En kaliteli ürüne sahip olması mı? En iyi komisyonu vermesi mi? En iyi kazanç planına sahip firma mı? En iyi desteği veren firma mı? En geniş ürün kategorisine sahip firma mı? En kurumsal firma mı? En iyi lojistiğe sahip firma mı?

Telegram ► https://t.me/Networkokulu_net
Eğitimlerimiz ► https://networkokulu.online/
Blog Yazılarımız ► https://networkokulu.net/

Bir sürü kriterden bahsedebiliriz. Bu kriterlere göre sizin araştırmanız ve size en yakın firmayı seçmeniz gerekir. Ayrıca dışarıdan en iyi diye görünen firmaları da insanlar yönetiyor bunu unutmayın. Yani sunu demek istiyorum. Bugün firmanın sahibinin müdürünün bir kararı her şeyi altüst edebilir veya en iyi ürünlere sahip firma, ürünlerin kargolanmasında sorun yasayabilir ve insanları mağdur edebilir. Veya en iyi kazanç planına sahip firma, yanlış politikalarla firmanın batmasına sebep olabilir. O yüzden zırtpırt firma değiştirmeyi düşünenler bu konuyu da düşünsün. Dışardan çok mükemmel görünen firma sizin için mükemmel olamayabilir. Bu sebeplerden ötürü herkes kendi araştırmalı ve doğru firmaya karar vermelidir. Karar verirken bu videoda bahsettiğimiz birkaç kriteri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Yasal firma kriterlerini ise, “yasadışı firmalara dikkat” videosu izleyerek kendiniz kıyaslayabilirsiniz.

Biz kimiz?

Network Okulu, Türkiye’nin tarafsız ve güncel network marketing platformudur. Network Okulu, bağımsız temsilcileri ve network marketinge ilgi duyan herkesi bilgilendirme, motive etme ve network marketing eğitimleri konusunda desteklemektedir. Kişisel gelişimden liderliğe, satış pazarlamadan başarı hikayelerine kadar bir çok konu hakkında yazılarımızı networkokulu.net adresinden okuyabilir, network marketing videoları için Youtube’ dan takip edebilirsiniz. #Networkmarketing​ #Eğitim​ #Okul​

TAKİPTE KALIN
Network Okulu Web Sitesi ► https://networkokulu.net
Güncel takip etmek için “abone olun” ► http://bit.ly/NetworkOkuluTv
“Instagram” ► https://www.instagram.com/network_okulu/
“Facebook” ► https://www.facebook.com/networkokulu…
“Twitter” ► https://twitter.com/network_okulu?lan…
“Telegram” ► https://t.me/Networkokulu_net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *